Zalety brodzików akrylowych

grafika przedstawiająca brodzik półokrągły, biały, akrylowy, płytki

Aranżację łazienki należy dobrze przemyśleć, planując każdy element wyposażenia. Zazwyczaj przecież wykańczamy to pomieszczenie na lata, nie chcemy za rok wszystkiego przerabiać. Warto więc zainstalować w łazience sprzęt w pełni funkcjonalny, sprawdzający się w różnych sytuacjach, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Słyszeli Państwo o takim rozwiązaniu jak brodzik akrylowy? Poniżej przedstawiamy jego zalety oraz krótką charakterystykę.

Brodzik dla wszystkich

W ofertach sklepów można znaleźć różne brodziki, dlatego podczas wyboru konkretnego modelu trzeba wziąć pod uwagę wymiary łazienki, częstotliwość użytkowania i nasze potrzeby. Inaczej bowiem do tej kwestii podchodzi młody, sprawny fizycznie człowiek, a inaczej osoba starsza, często zmagająca się z różnymi dolegliwościami. Świetną opcją dla każdego jest bez wątpienia brodzik akrylowy. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w łazienkach osób starszych i niepełnosprawnych. Jest łatwy w montażu oraz czyszczeniu, więc każdy użytkownik poradzi sobie z tym zadaniem.

COMFORT

Pasuje do każdej łazienki

Brodziki akrylowe są bardzo często wybierane przez naszych klientów. Popularne są modele kwadratowe, prostokątne oraz półokrągłe. Ostatnie z nich sprawdzają się w mniejszych przestrzeniach łazienkowych. Brodzik akrylowy KIARA 2 czy brodzik posadzkowy COMFORT  pasują do niemal każdego wnętrza. Dzięki brodzikom akrylowym marki Acryluks dbanie o porządek i higienę jest dużo prostsze, a ich nowoczesny design doda łazience elegancji