Zalety brodzików akrylowych

Acryluks

Aranżację łazienki należy dobrze przemyśleć, planując każdy element wyposażenia. Zazwyczaj przecież wykańczamy to pomieszczenie na lata, nie chcemy za rok wszystkiego przerabiać. Warto więc zainstalować w łazience sprzęt w pełni funkcjonalny, sprawdzający się w różnych sytuacjach, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Słyszeli Państwo o takim rozwiązaniu jak brodzik akrylowy? Poniżej przedstawiamy jego zalety oraz krótką charakterystykę.

Brodzik dla wszystkich

W ofertach sklepów można znaleźć różne brodziki, dlatego podczas wyboru konkretnego modelu trzeba wziąć pod uwagę wymiary łazienki, częstotliwość użytkowania i nasze potrzeby. Inaczej bowiem do tej kwestii podchodzi młody, sprawny fizycznie człowiek, a inaczej osoba starsza, często zmagająca się z różnymi dolegliwościami. Świetną opcją dla każdego jest bez wątpienia brodzik akrylowy. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w łazienkach osób starszych i niepełnosprawnych. Jest łatwy w montażu oraz czyszczeniu, więc każdy użytkownik poradzi sobie z tym zadaniem.

COMFORT

Pasuje do każdej łazienki

Brodziki akrylowe są bardzo często wybierane przez naszych klientów. Popularne są modele kwadratowe, prostokątne oraz półokrągłe. Ostatnie z nich sprawdzają się w mniejszych przestrzeniach łazienkowych. Brodzik akrylowy KIARA 2 czy brodzik posadzkowy COMFORT  pasują do niemal każdego wnętrza. Dzięki brodzikom akrylowym marki Acryluks dbanie o porządek i higienę jest dużo prostsze, a ich nowoczesny design doda łazience elegancji.

KIARA 2