Jaką wannę wybrać do małej łazienki?

wanna prostokątna, akrylowa

Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni w nowym domu lub w niewielkim mieszkaniu zawsze niesie za sobą mnóstwo aranżacyjnych wyzwań. Jak wiadomo, przeważnie oznaczają one malowanie ścian oraz montaż mebli pasujących do określonych pomieszczeń. Dla przykładu w pokoju młodzieżowym marzymy o stylowej meblościance, w kuchni chcemy używać sprzętów najwyższej jakości, a w łazience zażywać kąpieli w dużej i wygodnej wannie. Na ogół jednak życzenia te nie spełniają się, ponieważ metraż okazuje się zbyt mały, o czym z reguły najszybciej przekonują się mieszkańcy bloków, zastanawiając się  jaka wanna do małej łazienki będzie pasować najlepiej?

Nietuzinkowe wanny do małej łazienki 

Małe łazienki są spotykane w mieszkaniach lub domach. Myślą Państwo, że odprężająca kąpiel w niewielkiej przestrzeni to czysty absurd? Jeśli tak, to już wyjaśniamy, dlaczego jest wprost przeciwnie. Otóż estetyczna i co najważniejsze – wygodna wanna do małej łazienki to obecny standard na rynku. 

Ponadto, najlepsze produkty tego typu są sygnowane marką Acryluks i pochodzą z polskiej produkcji. Wśród nich znajdują się między innymi wanny prostokątne, wykonane z wysokiej jakości akrylu. Co istotne, materiał ten szybko się nagrzewa, a to z kolei gwarantuje długą, relaksującą kąpiel. Na acryluks.com takim produktem jest na przykład wanna prostokątna Mona. Niewątpliwym atutem tej wanny jest ergonomiczny kształt, dzięki niemu jest to wprost wymarzona wanna do małej łazienki w bloku.  Największą zaletą tego produktu jest optymalna wysokość oraz fakt, że łatwo utrzymać go w czystości. 

Jak zatem Państwo widzą, mała łazienka nie oznacza konieczności rezygnacji z pełnej wygody!